فیلم‌برداری دومین فصل از سریال The Witcher در خاک بریتانیا آغاز شده است. گروهی از بازیگران که به تازگی به سریال پیوستند را می‌شناسیم. اما یکی از جدیدترین بازیگرانی که به سریال اضافه شده است، نقش بسیار مهمی را برعهده دارد.

به نقل از Game Spot کیم بودنیا» بازیگر ۵۴ ساله دانمارکی که بخش عمده‌ای از شهرتش را مدیون شخصیت کنستانتین در سریال Killing Eve است، جدیدترین بازیگری است که سریال محبوب نتفلیکس برای فصل دوم با او همکاری می‌کند. بودنیا» در نقش شخصیت وسمیر حاضر می‌شود. وسمیر» یکی از مسن‌ترین و باتجربه‌ترین جادوگران دنیای The Witcher است. در داستان‌ها، او استاد گرالت بود و یکی از قدرتمندین جادوگران این دنیای جادویی لقب می‌گیرد.

لارن اشمیت هیسریش»، شورانر سریال درباره اضافه‌شدن بودنیا به سریال گفت:

من واقعا هیجان‌زده‌ام تا حضور کیم در سریال را به او خوش‌آمد بگویم. من استعداد و هنرنمایی منحصربه‌فرد او در سریال‌هایی مانند Killing Eve و The Bridge را تحسین میکنم. نمی‌توانم منتظر باشم که او را در نقش وسمیر ببینم. شخصیت سرسخت و احساسی وسمیر پخش مهمی از فصل بعدی سریال است.

اخیرا اعلام شد که وسمیر صاحب یک انیمیشن سینمایی هم می‌شود. انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf توسط عوامل پشت صحنه‌ی انیمیشن The Legend of Korra و با همکاری لارن اشمیت هیسریش، شورانر سریال مشهور نتفلیکس و بئو دی‌مایو، نویسنده فیلم‌نامه‌ی سریال، ساخته می‌شود. البته این انیمیشن هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد.

یکی از بازیگران اصلی فصل دوم سریال The Witcher معرفی شد

پیش از انتخاب کیم بودنیا برای حضور در نقش وسمیر، مارک همیل» از علاقه‌اش برای هنرنمایی در نقش این شخصیت صحبت کرده بود. انتشار فصل دوم سریال The Witcher در هشت اپیزود، از سال ۲۰۲۱ میلادی شروع می‌شود. هنری کویل»، آنیا چالوترا»، فریا الن» و جویی بیتی» برای ایفای نقش‌های گرالت، ینفر، سیری و جسکیِر بازمی‌گردند.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها